Nowy, krótszy, lepszy adres!

Dzisiaj rano zarejestrowałem nową domenę, która stała się głównym adresem mojego blogu. Stary adres oczywiście również działa, jednak zachęcam do korzystania z nowego: yuppy.pl. Serwer został ten sam, więc oprócz adresu nic się nie zmieni.

Będę musiał ponownie czekać na zindeksowanie nowego adresu przez Google’a, ale jakoś to przeżyję. Cieszy mnie natomiast to, że pomimo krótkiego okresu istnienia tego blogu, pewne frazy w wyszukiwarce powodowały zwrócenie starego adresu na pierwszej stronie wyników. Pierwsze odwiedziny z wyszukiwarki zostały zarejestrowane pod słowami kluczowymi „gwt bezpieczeństwo”. Mam nadzieję, że szukający znalazł tu to co chciał, a jeśli nie, zapewniam, że w tym temacie pojawi się jeszcze wiele.

Zachęcam też Ciebie do komentowania moich wpisów, szczególnie tych bardziej technicznych. Jeśli masz jakieś uwagi i zastrzeżenia odnośnie formy przekazu, poinformuj mnie o tym, abym mógł się bardziej dostosować do Twoich potrzeb. Może masz jakiś problem z GWT i chciałbyś, abym go opisał? Jeśli tak, pisz do mnie śmiało.

Skomentuj


UWAGA - Możesz używać HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge