Aktualizacja projektów na repozytorium

Zaktualizowałem wszystkie projekty stworzone na potrzeby artykułów na blogu, aby używały najnowszej wersji GWT (obecnie jeszcze 2.4.0). Korzystając z okazji, w projekcie dotyczącym implementacji architektury Comet zaktualizowałem bibliotekę Atmosphere do najnowszej dostępnej wersji 1.0.0.RC1 (już za kilka dni prawdopodobnie ukażę się wersja finalna) oraz do projektu przedstawiającego użycie XForms’ów dołączyłem nową wersję biblioteki EMC Formula 1.3.6. Te aktualizacje wymagały kilku drobnych zmian w kodzie projektów, więc jeśli z nich już korzystałeś, zachęcam do zapoznania się z najnowszą wersją, która znajduje się na repozytorium.

Przymierzam się też do zmiany systemu kontroli wersji na GIT’a, którego to już od dłuższego czasu używam przy innych projektach i który z powodzeniem zastępuje mi wysłużonego już nieco SVN’a. Już niedługo możesz się więc spodziewać kilku zmian :)

Skomentuj


UWAGA - Możesz używać HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge