O mnie

Nie lubię pisać o sobie, ale jakoś się zmuszę… Będzie jednak trochę inaczej i postaram się przedstawić siebie z punktu widzenia pewnych luźno powiązanych (albo i wcale) zagadnień. Całość zebrana razem da pewien obraz na to, kim jestem :)

Temat jest w dalszym ciągu w przygotowaniu, z pewnością więc pojawią się tu nowe informacje o tym co robię, czym się zajmuję i co planuję na przyszłość.

Programowanie

Czynność związana ze mną zarówno hobbystycznie jak i zawodowo.  W dawnych, niepamiętnych czasach, zaczynałem od Turbo Pascal’a, liznąłem trochę Delphi i dość dużo pisałem w PHP. Tak, byłem wielkim zwolennikiem PHP (przez kilka dobrych lat) i ogólnie dość mocno zajmowałem się tematyką tworzenia stron internetowych. Na studiach było już o wiele ciekawiej, bo liznąłem Adę, Assemblera, C/C++, Fortrana, Javę, MODSIM’a, Prologa i wiele innych, o których już z chęcią zdążyłem zapomnieć (nawet jestem zdziwiony, że tak szybko). Nieco dłużej i lepiej pisało mi się w C/C++, które później porzuciłem na rzecz Javy. Od tamtej pory (rok 2008) aż do dziś zawodowo zajmuje się programowaniem w Javie z wykorzystaniem Google Web Toolkit.

Sport

Bywało różnie. Liznąłem wielu dyscyplin, jak chociażby tenis ziemny, tenis stołowy, siatkówka, sztuki walki (Aikido), ale nigdy profesjonalnie. Od niedawna coraz bardziej interesuje się kolarstwem.

Motoryzacja

W przygotowaniu…

Modelarstwo

W przygotowaniu…