Tworzenie stron mobilnych w JQuery Mobile i GWT

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /usr/home/avd/domains/yuppy.pl/public_html/wordpress/wp-content/plugins/prettify-gc-syntax-highlighter/prettify-gc-syntax-highlighter.php on line 63 Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /usr/home/avd/domains/yuppy.pl/public_html/wordpress/wp-content/plugins/prettify-gc-syntax-highlighter/prettify-gc-syntax-highlighter.php on line 69
Skomentuj

6 Komentarze.

 1. Graficznie prezentuje się bardzo ładnie, a fakt, że to wszystko za pomocą GWT otwiera nową drogę temu rozwiązaniu. Teraz można naprawdę szybko napisać małą aplikację, która będzie działać na wielu urządzeniach przenośnych.

 2. Ja tylko najbardziej ubolewam, że style na stronie napisanej w JQuery Mobile trochę się „krzaczą” na Operze :( Nie są to jakieś bardzo rażące ubytki i może da się to jakoś poprawić.

 3. Fajny artykuł opisujący różnice między ukochanymi Framework’ami. Jednakże gdy potrzebujemy czegoś prostego wystarczy XHTML i CSS.
  Abstrahują od tematu Podobają mi się cienie używane w nagłówkach sekcji.

  • Przy tworzeniu aplikacji mobilnych naprawdę przydaje się coś takiego jak JQuery Mobile. Przede wszystkim wszystkie kontrolki, przyciski, itp. jest dostosowane do mniejszych, dotykowych wyświetlaczy. Robienie tego od podstaw w większości przypadków jest tylko stratą czasu.

   W nagłówkach sekcji używany jest styl CSS „text-shadow” :)

 4. czy w gwt css’y można robić „na zewnątrz” aplikacji – czyli dopinać je tak jak w stronach htmlowych?

  • Ogólnie aplikacja GWT jest zwykłą stroną HTML’ową, więc można zrobić wszystko tak jak w normalnym HTML’u. Każdy moduł GWT z EntryPoint’em posiada swoją stronę HTML, w której można załączyć wszystkie niezbędne pliki CSS.

Skomentuj


UWAGA - Możesz używać HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge