Certyfikat SSL podpisany własnym nazwiskiem

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /usr/home/avd/domains/yuppy.pl/public_html/wordpress/wp-content/plugins/prettify-gc-syntax-highlighter/prettify-gc-syntax-highlighter.php on line 63 Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /usr/home/avd/domains/yuppy.pl/public_html/wordpress/wp-content/plugins/prettify-gc-syntax-highlighter/prettify-gc-syntax-highlighter.php on line 69
Skomentuj

4 Komentarze.

 1. Czy StartSSL publikuje gdzieś na swojej stronie listę notariuszy w PL? Jeżeli nie, to w jaki sposób można łatwo namierzyć notariuszy potwierdzających tożsamość dla StartSSL?

  • Tak, na stronie można wyszukać notariuszy znajdujących się najbliżej nas. Po zalogowaniu się na stronę startssl.org trzeba przejść do sekcji StartSSL WoT (link na górze strony). Następnie z menu po lewej wybieramy WoT Network i Notary Finder. Teraz jak to sprawdzam, to coś im nie działa, jednak normalnie powinna pojawić się mapka i wybór kraju z listy. Potem można znaleźć miasto jakie nas interesuje.

   Dokładny link do Notary Finder: http://www.startssl.org/?app=5.

   • Po chwili nawigowania po stronie znalazłem samodzielnie :)

    BTW – świetne artykuły! Na pewno wrócę tutaj gdy będę już na etapie próby uzyskania certyfikatu :)

 2. czy z StartSSL można uzyskać certyfikat kwalifikowany, którego mozna byłoby użyc w Programie Płatnika? Byłoby super :cool:

Skomentuj


UWAGA - Możesz używać HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge