Nowy nabytek – Motorola Defy

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /usr/home/avd/domains/yuppy.pl/public_html/wordpress/wp-content/plugins/prettify-gc-syntax-highlighter/prettify-gc-syntax-highlighter.php on line 63 Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /usr/home/avd/domains/yuppy.pl/public_html/wordpress/wp-content/plugins/prettify-gc-syntax-highlighter/prettify-gc-syntax-highlighter.php on line 69
Skomentuj

2 Komentarze.

 1. Z jednym zasadniczo się nie zgadzam:
  ……Firma ta od zawsze robiła dobrze wykonane telefony ale z mało intuicyjnym interfejsem…….
  Jako wieeeeeloletni użytkownik telefonów Motorola, muszę powiedzieć że nielogiczne menu w telefonach występowało do modeli C350/E365. Gdy przyjechała do mnie pierwsza „klapka” V220, nie potrzebowałem instrukcji,żeby po kilku minutach biegle poruszać się po menu.
  Motorola jako mało popularny w Polsce producent,nie mogła się przebić w gąszczu Nokii,Sony Ericssonów czy Samsungów. Powtarzane do znudzenia słowa że Nokia jest super bo ma proste menu,budziły jedynie moje politowanie. Patrząc z kolei wstecz,jednoznacznie muszę się zgodzić że Motki były zawsze porządnie wykonane i trzymają poziom do dziś,czego nie można powiedzieć o Nokii czy SE,które po kilku miesiącach świeciły wytartymi klawiszami czy porysowanymi obudowami.
  Po przejęciu przez Google działu Motorola Mobile wierzę,że ten tandem da w najbliższej przyszłości „popalić” konkurencji.

  • Sam nigdy wcześniej nie miałem telefonu Motoroli, ale wszystkie modele, z którymi się kiedyś spotkałem, miały koszmarnie zaprojektowany interfejs. Pewnie masz racje, kiedyś musieli to zauważyć i wziąć się do roboty. Z pewnością jednak pójście w stronę Androida było słuszne.
   Obecnie po kilku przetestowanych ROM’ach mam zainstalowanego MIUI i choć trochę brakuje mi MotoBlura, to jestem bardzo zadowolony i z systemu i z Defy.

Skomentuj


UWAGA - Możesz używać HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge